LEXTER Kancelaria Radców Prawnych Stojanowska i Łuczka s. c. jest młodą, prężnie rozwijającą się trójmiejską kancelarią. Zapewniamy wszystkim naszym klientom, wszechstronną pomoc w zakresie bieżącej obsługi prawnej.

Zespół Kancelarii tworzą profesjonaliści. Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i kreatywności naszego zespołu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Do problemu naszego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując kompleksowe rozwiązania przedstawionych problemów.

Zaufało nam wiele instytucji i osób prywatnych. Dokładamy najwyższej staranności zawodowej, aby świadczyć wszystkim naszym Mocodawcom wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Na potrzeby naszych klientów udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądami, organami administracji oraz w mediacjach z kontrahentami; opracowujemy projekty umów, opinii, porozumień.

Kancelaria specjalizuje się w postępowaniu cywilnym, w tym w sprawach z tytułu odpowiedzialności za szkodę oraz związanych z naruszeniem zobowiązań umownych. Świadczymy kompleksową pomoc prawną w postępowaniu egzekucyjnym, administracyjnym, spadkowym, rodzinnym i opiekuńczym. Szczególne nasze zainteresowanie skierowane jest na zagadnienia zakresu prawa handlowego i upadłościowego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów opracowaliśmy formy współpracy dostosowane do potrzeb każdego Podmiotu z którym współpracujemy, uwzględniające specyfikę prowadzonej działalności oraz struktury organizacyjne w jakich Podmioty te działają.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.